myjnie fryzjerskie

Myjnie fryzjerskie z włoską historią w tle

Tradycja w tworzeniu mebli, czy innych elementów wyposażenia jest bardzo ważna. Im dłuższe doświadczenie tym większa szansa, że efekt będzie tym, czego oczekujemy. Dziś chcemy Państwu zaprezentować firmę rodzinną, która całe życie poświęciła doskonaleniu stylu wyposażenia salonów fryzjerskich.

Włoska doskonałość

Włosi to ludzie wytrwali, którzy małymi krokami, cierpliwie dążą do wymarzonego celu. Dodatkowo to osoby, które posiadają naturalne wyczucie stylu i lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. Sami również starają się wyglądać, jak najbardziej elegancko i stylowo. Wnętrza urządzają z miłością i w sposób bardzo pomysłowy, choć nie jest to pomysłowość w stylu skandynawskim. Historia firmy, którą dziś chcemy przedstawić jest niezwykła, jak większość włoskich historii rodzinnych firm. Nasza historia jest o tyle nietypowa, że przedsiębiorstwo, o którym opowiemy zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem wyposażenia dla salonów fryzjerskich, przede wszystkim zakupić możemy fotele fryzjerskie, myjnie fryzjerskie, blaty i konsolety. Firma powstała w roku 1956 i założyli ją bracia, tak zaczynało naprawdę wiele osób w tamtych czasach. Biznesy zakładane po wojnie tworzyły się i upadały, do dziś przetrwali tylko najlepsi. Bracia zauważyli nisze, jakbyśmy dziś określili. Brakowało firmy, która byłaby w stanie produkować coraz bardziej nowoczesne męskie fotele fryzjerskie. Pierwotnie przedsiębiorstwo zajmowało się tylko i wyłącznie tego typu produkcją. Dla nich liczył się najbardziej nie tylko styl, ale również właśnie funkcjonalność, celem było ułatwienie pracy fryzjerom, którzy do tej pory mieli do czynienia z nieruchomymi ciężkimi fotelami, bez regulowanej wysokości, tak samo było z myjniami fryzjerskimi.

Dalsze losy

W pewnym momencie nie było możliwe już utrzymanie firmy ograniczającej się tylko do jednego rodzaju produktów, dlatego od początku lat sześćdziesiątych wprowadzono damską linię foteli. Największą innowacją, jaką wprowadzili bracia ze swoją firmą była hydrauliczna regulacja foteli. Fryzjerzy byli im wdzięczni, każdy chciał mieć tego typu fotel. Później to samo udogodnienie zaczęły posiadać również myjnie fryzjerskie. Pracownicy nie musieli schylać się, bądź wysoko sięgać. To było bardzo praktyczne zwłaszcza, przy strzyżeniu dzieci. Kręgosłupy fryzjerów mogły odpocząć, wystarczyło wyżej podnieść fotel. Działalność rozszerzała się coraz bardziej, zaczęto produkcję konsolet, a także akcesoriów fryzjerskich. Wszystko cały czas zgodne z włoską filozofią firmy. Liczy się przede wszystkim jakość i precyzja. Każdy element musi być doskonale zaprojektowany, nie ma miejsca na półśrodki.

Stylowa firma

Choć dziś przedsiębiorstwo, założone ponad pięćdziesiąt lat temu przed dwóch braci, ma wiele zakładów produkcyjnych i już dawno nie jest małą rodzinną firmą to nadal pozostaje wierne swoim wartościom, z którymi zaczynali. Nie zatracili precyzji i doskonałości. Firma ta nadąża jednocześnie za dzisiejszymi czasami, cały czas wprowadzane są nowe wzory i udoskonalenia. To połączenie sprawia, że przedsiębiorstwo to odnosi sukcesy już od kilkudziesięciu lat. Nowatorstwo z tradycją, doskonałość i precyzja w połączeniu z funkcjonalnością. Lepszych foteli fryzjerskich, myjni fryzjerskich, ani innych akcesoriów do wyposażenia salonu fryzjerskiego nie znajdziemy nigdzie indziej. Dodatkową zaletą jest możliwość dopasowania kolorystycznego i fakturowego poszczególnych elementów do wystroju całego salonu. Obicia można wykonać w określony sposób na życzenie konkretnego klienta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *